چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۷:۴۸
 |  1/ خرداد/ 1399 - 2:33
  |   نظرات: بدون نظر
10 بازدید بازدید

هلاکت دو شرور یک باند قاچاق موادمخدر و انهدام سلاح و مهمات در جنوب کرمان


دادستان رودبار جنوب خبر داد

هلاکت دو شرور یک باند قاچاق موادمخدر و انهدام سلاح و مهمات در جنوب کرمان

عکس تزیینی است

ایسنا/کرمان دادستان عمومی وانقلاب شهرستان رودبار جنوب از انهدام یک باند شرارت و قاچاق مواد مخدر در جنوب استان کرمان خبر داد و گفت: عزم دستگاه قضایی در برخورد با عوامل ناامنی قاطع و جدی است و اجازه نخواهیم داد اشرار و سوداگران مرگ در منطقه جولان دهند و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند.

“حامد عمرانی” اظهار کرد: پس از انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی منسجم از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان کرمان اعضای یک باند فعال شرارت و قاچاق مسلحانه مواد مخدر در جنوب استان مورد شناسایی قرار گرفت.

این مقام قضایی اعلام کرد: بلافاصله دستگیری عاملین اصلی این باند در دستور کار دستگاه قضایی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی قرار گرفت و سرانجام سحرگاه امروز در یک عملیات سنگین و در مسیر فرعی و کوهستانی منتهی به شهرستان رودبارجنوب باند مذکور در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) گرفتار و مورد ضربه قرار گرفت.

عمرانی اضافه کرد: در این عملیات که از شامگاه گذشته تا سحرگاه امروز به طول انجامید، دو نفر از اعضای اصلی این باند به هلاکت رسیده و میزان  ۷۱۰  کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار جنوب افزود: در این عملیات مقادیری سلاح و مهمات جنگی به همراه یک دستگاه خودرو از قاچاقچیان  کشف و ضبط شده است.

انتهای پیاملینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 397 بازدید

بازدید دیروز: 953 بازدید

بازدید کل : 527823 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر