چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۴
 |  18/ فروردین/ 1399 - 4:44
  |   نظرات: بدون نظر
13 بازدید بازدید

رسیدگی فوری به پرونده‌های قدیمی در دادگستری تهران


رئیس کل دادگستری استان تهران خبر داد

رسیدگی فوری به پرونده‌های قدیمی در دادگستری تهران

رئیس کل دادگستری استان تهران از رسیدگی فوری به پرونده های قدیمی در دادگستری تهران و کاهش ۷۷۰۰ موردی پرونده‌های معوقه قضایی خبر داد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات دادگستری کل استان تهران، محمدجواد حشمتی با اشاره به برنامه های تحولی جاری در رسیدگی به پرونده‎‌های قضایی از کاهش میزان ۷۷۰۰ موردی پرونده‎‌های معوقه خبر داد و اظهار کرد: یکی از علل مراجعات مکرّر به دستگاه قضا و مسئولان قوه قضاییه، درخواست برای رسیدگی به پرونده ‎های معوقه و پرشاکی است که با تلاش و کار جهادی همکاران و همچنین استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود شاهد دستیابی به نتایج مطلوب می باشیم.

وی رسیدگی به پرونده‌های قدیمی و پر شاکی را از اولویت های اجرایی دادگستری کل استان تهران برشمرد.

رئیس کل دادگستری استان تهران افزود: با وجود شرایط بحرانی ناشی از شیوع بیماری کرونا، حکم پرونده تعاونی مسکن کارگران منطقه برق تهران با دوازده هزار شاکی که از یازده سال پیش در جریان بوده، از جمله این موارد است. در این زمینه رئیس دستگاه قضا از تلاش‌های دادگستری کل استان تهران، برای رسیدگی فوری و به نتیجه رساندن پرونده ‎های پرشاکی با وجود شرایط خاص کشور نیز تقدیر کرد.

بر اساس این گزارش، اولین جلسه رسیدگی به پرونده شرکت عظیم خودرو به صورت علنی در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی بیستم اسفند ماه برگزار شده است.

انتهای پیاملینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 375 بازدید

بازدید دیروز: 953 بازدید

بازدید کل : 527801 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر