دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۸:۳۸
 |  5/ تیر/ 1398 - 4:36
  |   نظرات: بدون نظر
26 بازدید بازدید

سخنرانی رئیس قوه قضاییه در مراسم تشییع۱۵۰ شهید در تهران


حجت الاسلام محمودی خبر داد

سخنرانی رئیس قوه قضاییه در مراسم تشییع۱۵۰ شهید در تهران

‌رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هفته حقوق بشر آمریکایی گام عملی برای نشان دادن چهره واقعی شیطان بزرگ به مردم ستمدیده جهان است.

‌به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی عصر چهارشنبه در نشستی که با خبرنگاران و اصحاب رسانه در خصوص برنامه‌های هفته حقوق بشر آمریکایی در استان تهران داشت، بیان کرد: هفته حقوق بشر آمریکایی گام عملی برای نشان دادن چهره واقعی شیطان بزرگ به مردم ستمدیده جهان است.

محمودی با اشاره به پیشنهاد هوشمندانه مقام معظم رهبری در نامگذاری هفته حقوق بشر آمریکایی بیان کرد: این هفته می‌تواند توجه جهان را به سیاست‌ها و اقدامات ضدبشری آمریکا جلب کند و چهره واقعی شیطان بزرگ را به نمایش بگذارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در ادامه گفت: با توجه به شرایط ویژه‌ای که در منطقه وجود دارد و عهدشکنی‌های متعدد دولت آمریکا در زمینه‌های مختلف، این‌ها انگیزه و عاملی می‌شود که مراسم‌هایی که امسال در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در سطح استان برگزار می‌شود باشکوه‌تر و باعظمت‌تر از سال‌های گذشته باشد.

رئیس ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی استان تهران گفت: تهران با تشییع ۱۵۰ شهید دفاع مقدس به استقبال این هفته می‌رود.

وی افزود: مراسم تشییع از این شهدا در اولین روز از هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، روز پنجشنبه ساعت ۹ صبح از مقابل دانشگاه تهران به سوی خیابان حافظ با سخنرانی آیت الله سیدابراهیم رئیسی ریاست محترم قوه قضائیه برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از مردم انقلابی تهران خواست در آستانه سالروز شهادت امام صادق (ع) با حضور پرشور در این مراسم با شهدا تجدید میثاق کنند.

حجت الاسلام محمودی یکی از تأکیدات مهم بر مراسم هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی در سطح استان تهران را هرچه مردمی برگزار شدن این برنامه‌ها عنوان کرد و گفت: شایسته است تمام ادارات و نهادها بابت اعمال و اجرای اهداف و برنامه‌های ستاد از تمام ظرفیت خود استفاده کنند.

انتهای پیاملینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 22 بازدید

بازدید دیروز: 527 بازدید

بازدید کل : 350925 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر