یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۷:۱۵
 |  14/ اسفند/ 1399 - 10:39
  |   نظرات: بدون نظر
17 بازدید بازدید

خانواده ها نقش مهمی در تکمیل چرخه اصلاح و تربیت دارند


حاج محمدی در دیدار با خانواده زندانیان:

خانواده ها نقش مهمی در تکمیل چرخه اصلاح و تربیت دارند

رئیس سازمان زندان ها در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی در منزل تعدادی از زندانیان از جمله یک زندانی امنیتی این استان حضور یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور؛ حاج محمدی در ادامه سفر به استان آذربایجان غربی با حضور در منزل برخی از زندانیان از جمله یک زندانی امنیتی با خانواده آنان دیدار کرد.

رئیس سازمان زندان ها در این دیدارها با با اشاره به اینکه زندانیان نزد ما امانت هستند گفت: زندان برای برخی از افراد توفیق و فرصتی است تا از ادامه روند و فعالیت اشتباه آنها پیشگیری شود.

وی با تاکید بر اینکه در کنار تلاش برای اصلاح و تربیت زندانیان پیگیری های قضایی را برای کمک به آزادی آنان نیز انجام می دهیم اظهار داشت: خانواده ها نقش مهمی در کمک به بازگشت زندانی به زندگی سالم و تکمیل چرخه اصلاح و تربیت دارند.

حاج محمدی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در نظام اسلامی هدف از زندانی کردن مجرم تنبه و جلوگیری از آسیب های بعدی است لذا توجه به خانواده زندانیان و مراقبت از آنان نیز دارای اولویت و اهمیت است و این سرکشی ها برای تاکید بر اهمیت همین موضوع است.

گفتنی است رئیس سازمان زندان ها در این دیدارها تندیس سردار سلیمانی که توسط زندانیان سلماس ساخته شده بود را به این خانواده ها اهدا کرد.

انتهای پیام لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 155 بازدید

بازدید دیروز: 120 بازدید

بازدید کل : 670741 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر