دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۳
 |  12/ آذر/ 1399 - 3:17
  |   نظرات: بدون نظر
9 بازدید بازدید

امیدواریم شهادت شهید فخری زاده منشاء تحولات خیر در کشور باشد


رئیس دیوان عدالت اداری:

امیدواریم شهادت شهید فخری زاده منشاء تحولات خیر در کشور باشد

رئیس دیوان عدالت اداری شهادت شهدا را مایه برکت دانست و گفت: همانگونه که همه شهادت ها در طول تاریخ مایه برکت و تحولات مثبت بوده، امیدوارم شهادت شهید فخری زاده نیز منشاء تحولات خیر در کشور باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از ردیوان عدالت اداری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدکاظم بهرامی، رئیس دیوان عدالت اداری در نشست امروز جلسه هیات عمومی که بصورت آنلاین و مجازی برگزار شد، در نطق پیش از دستور خود، شهادت شهید فخری زاده را به همه حق‌طلبان و استکبارستیزان عالم و بخصوص به ملت شریف ایران تبریک و تسلیت گفت.

وی شهادت شهدا را مایه برکت دانست و تصریح کرد: همانگونه که همه شهادت ها در طول تاریخ مایه برکت و تحولات مثبت بوده، امیدوارم شهادت ایشان نیز منشاء تحولات خیر در کشور باشد.

رئیس دیوان عدالت اداری افزود: دشمنان انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال گذشته هرگز توان گفتگو بر مبنای منطق را نداشته‌اند؛ چراکه اگر ملاک منطق باشد، توطئه‌های ایشان علیه ملت ایران با هیچ منطقی پذیرفتنی نیست. بنابراین زبان دشمنان ما، زبان زور و کشتار و ترور است و با اینکه در ظاهر خودشان را حامی صلح و حقوق بشر جلوه میدهند، در عرصه عمل، دست به جنایت میزنند و با ترور دانشمندان و شخصیتهای بزرگ ما بزعم خودشان درصدد متوقف کردن ملت در راه سرافرازی و اقتدار هستند.

وی گفت: وقتی دشمنان ما جز منطق زور هیچ منطقی را نمی‌فهمند، ما نیز باید متناسب با منطق آنان رفتار کنیم و بر این اساس باید تلاش کنیم روز به روز خودمان را قوی‌تر کنیم تا دشمنان از ما بترسند.

انتهای پیاملینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 56 بازدید

بازدید دیروز: 314 بازدید

بازدید کل : 632391 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر