پنج شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵
 |  20/ شهریور/ 1398 - 11:37
  |   نظرات: بدون نظر
22 بازدید بازدید

استان قزوین می‌تواند محل امنی برای سرمایه‌گذاری باشد


رئیس کل دادگستری قزوین:

استان قزوین می‌تواند محل امنی برای سرمایه‌گذاری باشد

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸ درصد کاهش در میزان تعطیلی واحدهای تولیدی در سطح استان نسبت به سال گذشته داشتیم، گفت: استان قزوین می‌تواند محل امنی برای سرمایه‌گذاری باشد لذا از همه علاقه‌مندان جهت حضور در این استان و سرمایه‌گذاری دعوت می‌شود.

حجت‌الاسلام نورالله قدرتی رئیس‌کل دادگستری استان قزوین در گفت‌وگو با ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: در راستای لبیک‌گویی به مقام معظم رهبری در سال رونق تولید شاهد هم‌افزایی و تفاهم خوبی در سطح استان در بین مدیران بخش‌های مختلف اجرایی در راستای تحقق آن و اقتصاد مقاومتی هستیم. 

وی افزود: امروز صنعت گران و تولیدکنندگان استان بیش از گذشته به دستگاه قضایی اعتماد دارند و درخواست‌های اقتصادی و مشکلات خود را در ستاد تسهیل اقتصاد مقاومتی دنبال می‌کنند تا به نتیجه برسند. 

قدرتی با اعلام اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴۰ مورد درخواست از سوی تولیدکنندگان و صنعتگران استان به دستگاه قضا و ستاد تسهیل اقتصاد مقاومتی استان قزوین داده شده است، گفت: طی بررسی‌های صورت گرفته بیش از ۶۱ درصد مشکلات این پرونده‌ها مربوط به مسائل مالی و بانکی است.

وی با تأکید بر اینکه این قوانین و مقررات و بخش‌نامه‌ها باید اصلاح شود، گفت: در جنگ اقتصادی و تحریم‌های صورت گرفته توسط دشمن باید همه قوا، مدیریت‌ها و بخش‌های مختلف کشور، مردم و مسئولان مجاهدانه عمل کنند. 

رئیس ستاد تسهیل اقتصاد مقاومتی استان قزوین تصریح کرد: دستگاه قضایی تمام‌قد در راستای حمایت از تولید و تحقق شعار سال فعالیت دارد چرا که معتقدیم سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی نسخه بی‌بدیلی است که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده است و می‌تواند راه برون‌رفت کشور از این جنگ اقتصادی باشد.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۸ درصد کاهش در میزان تعطیلی واحدهای تولیدی در سطح استان نسبت به سال گذشته داشتیم که امیدواریم تعداد واحدهای تعطیل‌شده در استان تا پایان سال باز هم کاهش پیدا کند. 

رئیس‌کل دادگستری استان قزوین در پایان تأکید کرد: استان قزوین می‌تواند محل امنی برای سرمایه‌گذاری باشد لذا از همه علاقه‌مندان جهت حضور در این استان و سرمایه‌گذاری دعوت می‌شود. 

انتهای پیاملینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22 بازدید

بازدید دیروز: 317 بازدید

بازدید کل : 428848 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر