دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۱
سرویس: مقالات
 |  24/ اردیبهشت/ 1398 - 1:15
  |   نظرات: بدون نظر
24 بازدید بازدید

احزاب از فسادستیزی استاندار آذربایجان غربی حمایت می کنند


«جعفر آیین پرست» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه مبارزه با فساد در هر دستگاه دولتی و خصوصی ضروری است، افزود: جدیت و شجاعت مسوولان کشور و استان در این مسیر بدون شک ادامه کار را به روی مفسدان می بندد.
دبیر حزب مستقل و اعتدال در آذربایجان غربی اضافه کرد: دستگاه قضایی نیز اگر با نماینده عالی دولت در استان همکاری کند، ریشه های فساد خواهد خشکید.
رییس خانه احزاب آذربایجان غربی زدودن محرومیت ها و عقب ماندگی های برجای مانده از ادوار گذشته در آذربایجان غربی را از انتظارات مردم عنوان کرد و گفت: اگر عزم مسوولان استانی و به ویژه استاندار بر این موضوع متمرکز شود، مردم هم همراهی و همنوایی خواهند کرد و مسیر برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی فراهم خواهد شد.
وی اقدام استاندار آذربایجان غربی در تخصیص عواید حاصل از فروش سهمیه های سوخت بین مرزنشینان مرزی را در جهت کاهش آلام و مشکلات اقتصادی آنان دانست و اظهار داشت: اگر این اقدام ارزشمند به طور مستمر، دقیق و عادلانه ادامه یابد، به توزیع عادلانه امکانات منجر خواهد شد.
به گزارش ایرنا با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید فعالیت در راستای توسعه سیاسی کشور قوت گرفت و همین امر یکی از مهمترین دلایل تلاش برای راه اندازی خانه احزاب به شمار می رود؛ هیات رییسه خانه احزاب آذربایجان غربی طی انتخاباتی در چهارم بهمن سال گذشته مشخص شد و این خانه فعالیت های خود را شروع کرد.
شاخه استانی حزب مستقل و اعتدال ایران اسلامی در آذربایجان غربی سال گذشته با دبیری جعفر آیین پرست شروع به کار کرد؛ وی دبیر کمیته انتخابات این حزب است و در دوره هفتم مجلس شورای اسلامی نماینده مردم مهاباد بود.
۸۱۳۵/۳۰۷۲

انتهای پیام /*لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 69 بازدید

بازدید دیروز: 225 بازدید

بازدید کل : 357395 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر