دوشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۵
 |  27/ فروردین/ 1398 - 10:44
  |   نظرات: بدون نظر
19 بازدید بازدید

گزارش تخلفات مرتبط با شرکت پالایش نفت کرمانشاه به قوه قضاییه ارجاع شد


به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان در ادامه جلسه علنی امروز – سه شنبه – مجلس گزارش کمیسیون انرژی در خصوص تخلفات مرتبط با شرکت پالایش نفت کرمانشاه را با ۱۲۷ رای موافق، ۱۶ رای مخالف و ۱۶ رای ممتنع از ۲۰۱ نماینده حاضر به قوه قضاییه ارجاع دادند.
کمیسیون انرژی مجلس در گزارش خود سازمان خصوصی سازی را در عدم اجرای ماده ۲۱ قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی و عدم رعایت شئونات در اجرای ماده ۴ آیین نامه اجرایی شیوه قیمت گذاری بنگاه ها و نحوه اعمال شیوه های مذکور در خصوص واگذاری شرکت پالایش نفت کرمانشاه به بخش خصوصی مسئول می داند.
در بخشی از این گزارش بیان شده است:روش بررسی کارشناسی قیمت پایه سهام شرکت پالایش نفت کرمانشاه ایراد اساسی دارد، برای کارشناسی قیمت سه نفر به مدت یک روز در پالایشگاه حضور دارند که با این حضور نمی توانند نظر جامع و کاملی در شناسایی دارایی ها و ملاحظه آن اعمال کنند.
این گزارش می افزاید: بسیاری از دارایی ها اموال و تجهیزات وابسته به این پالایشگاه از جمله موجودی مخازن ذخیره خوراک و محصول، کاتالیست ها، کمپرسورها و نیز مجموعه خدماتی و رفاهی در ارزش گذاری لحاظ نشده اند.
سیام**۱۰۵۸**۹۱۲۱ **۲۰۲۱**

انتهای پیام /*لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 264 بازدید

بازدید دیروز: 223 بازدید

بازدید کل : 373912 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر