چهارشنبه ۰۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸
 |  23/ اسفند/ 1397 - 9:34
  |   نظرات: بدون نظر
21 بازدید بازدید

انفجار گاز، جوان همدانی را راهی زندان کرد


یدالله روحانی منش روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه فردی اقدام به اجاره قالیشویی از شهروندی و تبدیل آن به مکان عرضه سوخت ال پی جی کرد ادامه داد: این مستاجر مکان عرضه سوخت ال پی جی را به فرد دیگری اجاره داده تا وی در این محل فعالیت و کسب درآمد کند.
مدیرعامل ستاد دیه همدان افزود: در روز حادثه ۲ تن از دوستان در مغازه عرضه سوخت حضور یافتند که پس از مدتی مالک برای انجام کاری محل را ترک کرده و مغازه را به دوستان سپرد.
روحانی منش ادامه داد: فردی برای پر کردن گاز به این محل مراجعه می کند که جوانان بدون مهارت اقدام به این کار کرده که در این هنگام کپسول منفجر شده و ۲ تن دچار سوختگی شدند.
وی بیان کرد: پس از شکایت مصدومان حادثه از مالک مغازه، پرونده در دستگاه قضایی تشکیل شده و مددجو به پرداخت دیه محکوم می شود.
مدیرعامل ستاد دیه همدان اظهار داشت: طبق حکم قاضی فردی که اقدام به اجاره قالیشویی و تبدیل آن به مرکز عرضه گاز کرده بود ۱۰ درصد، نفر دوم به علت فعالیت بدون مجوز و اجاره دادن مغازه به شخص دیگر ۳۰ درصد، نفر سوم به علت نداشتن مهارت لازم برای فعالیت در این حرفه و سپردن مغازه به دوستان ۴۰ درصد و ۲ مصدوم حادثه هر یک ۱۰ درصد مقصر شناخته شدند.
روحانی منش بیان کرد: با شکایت محکومان ، مجدد پرونده در دادگاه بدوی بررسی شد که قاضی رای دادگاه بدوی را تایید کرده و رای نهایی شد.
وی اضافه کرد: مالک ۲۴ ساله مغازه عرضه سوخت ال.پی.جی در منزل محقر پدری ساکن بوده و متاهل و دارای یک فرزند است.
مدیرعامل ستاد دیه همدان بیان کرد: میزان دیه پیش بینی شده ۴۲۵ میلیون ریال بود که ۲۲۵ میلیون ریال آن توسط شاکیان پرونده بخشیده شد با این وجود مددجو توان پرداخت مابقی دیه را نداشت.
روحانی منش افزود: پس از قرار گرفتن این پرونده در دست ستاد دیه همدان، موضوع با دقت بررسی و برای دریافت کمک و آزادی زندانی به تهران ارسال شد.
۵۸ مرکز عرضه سوخت ال.پی.جی در همدان فعال است.
۷۵۲۶/۲۰۸۷

انتهای پیام /*لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 245 بازدید

بازدید دیروز: 1585 بازدید

بازدید کل : 328225 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر