شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱:۲۶
سرویس: مقالات
 |  22/ بهمن/ 1397 - 11:53
  |   نظرات: بدون نظر
7 بازدید بازدید

حضور مردم در ۲۲ بهمن امسال تحسین برانگیز است


حجت الاسلام نعمت الله آزموده روز دوشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهر آشخانه، مرکز شهرستان مانه و سملقان اظهار داشت: این حضور پرشور پیام های متعددی برای مسئولان کشور، جهانیان و مستکبران عالم داشت.
وی افزود: مردم امروز به میدان آمدند تا انسجام و وحدت خود و پایداری بر سر آرمانهای انقلاب و نظام اسلامی را به همه جهان نشان دهند.
وی خطاب به مسئولان کشور نیز گفت: مردم همچون گذشته در صحنه های انقلاب حضور دارند و مسئولان باید بدون چشمداشت به بیگانگان، تنها با اتکای به نخبگان داخلی و توان جوانان کشور، کار نظام را پیش ببرند.
وی با اشاره به جنگ روانی دشمن، گفت: امروز مردم ما نشان دادند که هیچ اهمیتی به تبلیغات دشمن نمی دهند و همین حضور حماسی در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن، سند آن است.
حجت الاسلام آزموده با بیان اینکه انقلاب ما به جهان صادر شده است، افزود: امروز فرهنگ اسلامی و انسانی ما آمریکا و اسرائیل را تهدید می کند.
وی در عین حال گفت: این حضور می طلبد که مسئولان نظام توجه ویژه ای به خدمت به این مردم داشته و جلو تبعیض ها را بگیرند و عدالت اقتصادی را برقرار کنند.
وی افزود: مردم با بصیرت مراقب باشند تا در عرصه های انتخاباتی درست عمل کنند و کسانی را روی کار بیاورند که دلسوزانه برای آنها کار کنند.
شهرستان مانه و سملقان ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد و راهپیمایی ۲۲ بهمن علاوه بر آشخانه مرکز این شهرستان در شهرهای قاضی، پیش قلعه و آوا و نیز روستاهای کشانک، مهمانک، کهنه جلگه این شهرستان برگزار شد.
۷۱۸۳/۵۱۳۲

انتهای پیام /*لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 130 بازدید

بازدید دیروز: 191 بازدید

بازدید کل : 207346 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر