دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۴۴
 |  24/ دی/ 1397 - 10:46
  |   نظرات: بدون نظر
5 بازدید بازدید

شکنجه کارگر نیشکر هفت تپه از اساس دروغ است


به گزارش ایرنا از قوه قضاییه، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور روز دوشنبه افزود: متاسفانه این خبر (خبر شکنجه) را برای برداشت‌هایی که با اهداف سیاسی خودشان داشته‌اند، منتشر کرده‌اند.
وی گفت: چون این فرد، یک فرد و کارگر عادی نبوده است، به لحاظ ارتباطاتی که داشته است و به لحاظ جرایمی که مرتکب شده بود و چه بسا برای سرپوش گذاشتن به آن جرایم، مسئله شکنجه را مطرح کرده است.
بر اساس این گزارش، آیت‌الله آملی لاریجانی، رئیس قوه قضاییه دوشنبه هفته گذشته در جلسه مسئولان عالی قضایی در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به انتشار برخی شایعات و ادعاها مبنی بر شکنجه یکی از کارگران بازداشتی کارخانه نیشکر هفت تپه گفته بود: به دادستان کل کشور دستور می دهم که همین امروز با تشکیل هیاتی مستقل و اعزام این هیئت به منطقه، موضوع را مورد بررسی قرار دهند و هر چه سریعتر نتیجه بررسی ها را به اطلاع اینجانب و مردم عزیزمان برسانند.
علی اکبر بختیاری رئیس دفتر دادستان کل کشور فردای آن روز (سه شنبه هفته گذشته) اعلام کرد که با توجه به دستور رئیس قوه قضاییه به منظور بررسی شایعات و ادعا‌ها درباره شکنجه یکی از کارگران بازداشتی شرکت نیشکر هفت تپه، هیئت کارشناسی ویژه از سوی دادستان کل کشور تعیین شد و برای رسیدگی به موضوع به استان خوزستان رفته اند.
اسماعیل بخشی یکی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه چندی پیش ادعا کرده بود که در جریان بازجویی تحت شکنجه قرار گرفته است.
۹۸۸۷/۶۰۶۸

انتهای پیام /*لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تازه ترین اخبار
آمار بازدید:

بازدید امروز: 8 بازدید

بازدید دیروز: 4830 بازدید

بازدید کل : 311111 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر