جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۵
سرویس: مقالات
 |  14/ آبان/ 1397 - 6:39
  |   نظرات: بدون نظر
21 بازدید بازدید

همه گرایش های فکری کشور در مقابل دشمن متحد هستند


به گزارش ایرنا، عزیزالله شهبازی روز دوشنبه در نشست با اعضای انجمن سازندگان فردای کرج اظهار داشت: نظام سلطه از سال ۵۷ تاکنون فشارهای بسیاری بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرده و هجمه های روانی فراوانی داشته ولی در مقابل با ایستادگی مردم مواجه شده است.
وی گفت: آمریکا به عنوان دشمن تمام ملت های آزادیخواه و مستقل ، درصدد ایجاد اختلال در اداره امور ایران است.
شهبازی ادامه داد: همه مردم ایران در کنار مسئولان، فارغ از جناح بندی ها و گرایش های مختلف در یک کشتی قرار دارند و تا زمانی متحد و منسجم باشند هیچ نیرویی، قدرت مقابله با آنها را ندارد.
معاون استاندار البرز اظهار داشت: شیطان بزرگ با تبلیغات رسانه ای خود قصد تاثیرگذاری در اذهان مردم را دارد که راه به جایی نخواهد برد. ‌
وی تاکید کرد که جمعیت ۸۰ میلیونی ایران اسلامی متحد و یکپارچه به عنوان سربازان مقام معظم رهبری در مقابل دشمنان ایستاده است .
معاون سیاسی امنیتی استاندار البرز گفت: با گذشت چهار دهه از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد ایثارگری ها و دلاورمردی های فرزندان این سرزمین هستیم و فرهنگ ایثار وشهادت در جامعه اسلامی ا نهادینه شده
است.
وی ادامه داد: دولتمردان نیز به نمایندگی از مردم در کشور به دنبال ثبات و تداوم سربلندی، آرامش و رفاه ایران اسلامی بر اساس آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری هستند.
شهبازی از معتمدان به عنوان ظرفیت های بزرگ و ارزشمند مردمی نام برد و گفت: این افراد برای
برای اعتلای جمهوری اسلامی در صحنه حضور پرشور دارند.
معاون استاندار اضافه کرد: امنیت برای مردم و به واسطه خواست آنان برقرار می شود از این رو برای دستیابی به امنیت پایدار باید از ظرفیت های بزرگ مردمی بهره برداری کرد.
وی با اشاره به اینکه دولت از تجمیع قدرت های مردمی تشکیل می شود، گفت: همه ما باید در کنار یکدیگر امنیت پایدار را حفظ کنیم و جمهوری اسلامی طی این چهار دهه امنیت را مردمی کرده است.
شهبازی افزود: در دنیای امروز دولت ها باید کوچک و چابک شوند و این امر با قدرت گرفتن سازمان های مردم نهاد اجرایی می شود چراکه دولت تنها باید نقش تسهیل گری داشته باشند.
معاون استاندار گفت: جمعیت رو به رشد البرز یک فرصت مغتنم است که باید با همفکری و همگرایی، تهدیدها را شناسایی و احصا کرده و از فرصت ها بهره برد.
وی افزود: البرز به تعبیر مقام معظم رهبری ایران کوچک است که اهالی آن در نهایت صلح و آرامش در کنار هم زندگی می کنند .
۸۰۲۹/۶۱۵۵

انتهای پیام /*لینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 165 بازدید

بازدید دیروز: 705 بازدید

بازدید کل : 250620 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر