پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴
 |  24/ بهمن/ 1396 - 2:31
  |   نظرات: بدون نظر
23 بازدید بازدید

با عوامل پرونده‌های خشن با قاطعیت برخورد قضایی خواهد شد


هشدار جدی نماینده عالی دستگاه قضائی در استان کرمان:

با عوامل پرونده‌های خشن با قاطعیت برخورد قضایی خواهد شد

رییس کل دادگستری استان کرمان بر رسیدگی خارج از نوبت به پرونده های مهم که منجر به جریحه دار شدن احساسات عمومی جامعه می شود تاکید کرد و گفت: با عوامل پرونده‌های خشن با قاطعیت برخورد قضائی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، یدالله موحد در دیدار با رییس دادگاه عمومی شهرستان رابر که با حضور دادستان کرمان و جمعی از مقامات قضایی استان برگزار شد، اظهار کرد: با تولید و توزیع‌کنندگان مشروبات الکلی با اشد مجازات برخورد خواهد شد.

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان کرمان ضمن تاکید بر تسریع در رسیدگی به پرونده‌های جنایی عنوان کرد: پرونده مرگ مشکوک جوان رابری در حال بررسی است و در این رابطه چند مظنون دستگیر شده‌اند و تحقیقات تکمیلی در این رابطه با قید فوریت در حال انجام است.

رئیس شورای قضایی استان کرمان خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی همواره یار و حامی مظلومان بوده است و اجازه نخواهیم داد عده ای از اراذل و اوباش نظم و امنیت جامعه را بر هم بزنند.

این مقام ارشد قضایی استان کرمان تصریح کرد: دستگاه های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی در کنار سیستم قضایی باید با قاطعیت تمام، به موقع و مناسب به جرائم پاسخ دهند تا مردم دچار نگرانی نشوند.

وی با بیان اینکه هدف نهایی همه مسئولان در بخش‌های مختلف خدمت به جامعه و مردم است، افزود: قضات ضمن حفظ استقلال کار قضایی باید با همدلی و هماهنگی با سایر نهادها و ادارات در راستای حل مشکلات مردم وجامعه تلاش کنند.

رییس کل دادگستری استان کرمان در پایان بیان کرد: قضات با اجرای احکام و حدود الهی همواره از جامعه و مردم دفاع می کنند.

انتهای پیاملینک منبع


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

آمار بازدید:

بازدید امروز: 196 بازدید

بازدید دیروز: 412 بازدید

بازدید کل : 153207 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر